Oferta » Komunie, chrzciny, studniówki

Komunie, chrzciny, studniówki

Clip Video Studio jest prężnie rozwijającą się firmą o wysokiej pozycji w branży wideofilmowanie w mieście Szczecin oraz całym woj. zachodniopomorskim. Jej sukces opiera się na doświadczeniu i realizacji życiowej pasji, jaką jest dla nas filmowanie.

Komunie i chrzciny

Wideofilmowanie komunii i chrzcin. Reportaż może być zrealizowany zarówno dla całej grupy dzieci, jak również na zamówienie indywidualne dla jednego dziecka. W przypadku wideofilmowania chrzcin oraz zamówienia indywidualnego na filmowanie komunii, oprócz uroczystości kościelnej film obejmuje wstęp, nagranie przygotowań – a więc ubieranie dziecka, następnie sesji fotograficznej (jeśli taka istnieje), krótkiego reportażu z przyjęcia dla gości oraz listy gości na zakończenie. Gotowe nagranie stanowi niesamowitą pamiątkę, do której wciąż wraca się po latach.

Studniówki

Wideofilmowanie studniówki. Nagranie obejmuje reportaż lub teledysk z wizyty w szkole, przedstawienie wszystkich uczniów w wybranym przez nich sposób oraz miejscu. W szkole na życzenie realizujemy również wywiady z nauczycielami, teledyski z udziałem uczniów o odpowiednio dobranym, przemyślanym wcześniej scenariuszu. Następnie nagranie studniówki oraz zakończenia w formie teledysku.

Montaż nagrań prywatnych

Zajmujemy się również montażem nagrań prywatnych, takich jak pamiątki z podróży, uroczystości rodzinnych i innych. Montujemy na nowo również filmy, które zostały nagrane wiele lat temu, poprawiając ich jakość i nadając im nowy styl. Przegrywamy nagrania z kaset VHS na płyty DVD.