Oferta » Śluby i wesela

Śluby i wesela

Clip Video Studio jest prężnie rozwijającą się firmą o wysokiej pozycji w branży wideofilmowanie w mieście Szczecin oraz całym woj. zachodniopomorskim. Jej sukces opiera się na doświadczeniu i realizacji życiowej pasji, jaką jest dla nas filmowanie.

Dlaczego warto wybrać Clip Video Studio?

1. Interesujące ujęcia i montaż.

Nasze filmy są kreatywne, zawierają zarówno nasze wizje artystyczne, jak i pomysły par młodych. Jesteśmy elastyczni pod względem dostosowywania się do Waszych oczekiwań, bo Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Montując nagrany materiał wykorzystujemy elementy fabuły i teledysku, uzyskując tym samym filmy o jakości produkcji kinowych. Jednocześnie dajemy gwarancję, że film zostanie zrealizowany w sposób nie odbiegający od nagrań, które zostaną pokazane podczas prezentacji.

Nagrywając uroczystości staramy się uchwycić to, co najważniejsze, a jednocześnie tak ulotne – ludzkie emocje, wzruszenia, atmosferę chwili. Wydarzenia takie są przecież wyjątkowe, niepowtarzalne, a oglądając film, powinno się to czuć!

2. Doświadczeni kamerzyści, dla których wideofilmowanie jest pasją.

W CVS filmują najlepsi kamerzyści, mamy wieloletnie doświadczenie w nagrywaniu usług typu reportaże ślubne, mimo to w pogoni za perfekcją cały czas pogłębiamy naszą wiedzę, uczestniczymy w targach filmowych, szkoleniach, kursach, starając się aby nasze filmy były jeszcze lepsze. W trakcie nagrania staramy się ” być niewidoczni” i nie przeszkadzać w naturalnym przebiegu uroczystości.

3. Najwyższa jakość, nowoczesny sprzęt, co przekłada się na wysoką jakość nagrań.

Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami, co roku dokonujemy zakupu nowych urządzeń, dbając o to, aby nasza firma była jak najbardziej konkurencyjna. Dzięki takiemu podejściu, mamy pewność, że nasi klienci otrzymują filmy o najwyższej jakości:

  • realizujemy nagrania w rozdzielczości obrazu 4k.
  • w naszych filmach zamieszczamy ujęcia z drona Dji Phantom 4.
  • dysponujemy profesjonalnymi kamerami Sony Full HD z podwójnym zapisem (jednocześnie powstają dwie kopie nagrania) oraz aparatami  Sony a7 III, Canon 7D, Canon 6D oraz Canon 5D Mark III. dysponujemy profesjonalnymi kamerami Sony Full HD z podwójnym zapisem (jednocześnie powstają dwie kopie nagrania) oraz aparatami  Sony a7 III, Canon 7D, Canon 6D oraz Canon 5D Mark III.
  • w cenie każdej opcji filmowania wykorzystujemy profesjonalne rejestratory dźwięku Zoom H4n oraz wysokiej klasy mikrofony kierunkowe (podczas nagrywania uzyskujemy co najmniej trzy niezależne ścieżki audio).
  • posiadamy gamę wysokiej klasy obiektywów o płytkiej głębi ostrości – efekt rozmytego tła oraz obiektyw „rybie oko” tworzący charakterystyczne i atrakcyjne wizualnie wygięcie obrazu.
  • każde nagranie plenerowe wykonywane jest z użyciem aparatów DSLR, steady cam’u, oraz slidera.
  • w opcji filmowanie ślubów i wesel aparatami DSLR używamy aparatów Sony a7 III, Canon i 5D Mark III, wykorzystujemy profesjonalne statywy i monopody Manfrotto, steady’cama oraz szynę kamerową Slide Kamera HSK-6.

4. Wysoka jakość za rozsądną cenę.

Oferta „filmowanie ślubów i wesel” obejmuje kilka opcji nagrania w różnych cenach. Każda z opcji, bez względu na cenę, realizowana jest z najwyższą starannością i z użyciem tego samego, profesjonalnego sprzętu. Każdy film standardowo poddawany jest korekcie obrazu i dźwięku.

Co zawiera film ślubny?

Do wyboru jest filmowanie kamerami lub filmowanie aparatami (filmowanie lustrzankami DSLR). W zależności od wybranej opcji wideofilmowania w zakres nagrania wchodzi wstęp, przygotowania do ślubu, plener, kościół, wesele, teledysk, zakończenie. Na życzenie kamerzysta może towarzyszyć Wam również podczas sesji fotograficznej (w studiu i plenerze), czy np. u kosmetyczki, fryzjera, w kwiaciarni. Wszystko nagrywane i montowane jest przy zastosowaniu najnowszych trendów. Państwo Młodzi otrzymują film, który można dowolnie powielać. Filmy realizowane są w jakości Full HD, chyba, że klienci życzą sobie również w wersji DVD. Pierwsza wersja filmu, jaką dostają Państwo Młodzi to wersja robocza, która, jeśli są jakieś uwagi lub życzenia, podlega naniesieniu poprawek. Gotowy film ślubny nagrywany jest na płyty z nadrukiem Waszego wizerunku, umieszczone w oryginalnych opakowaniach z eko-skóry. W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia nagrywanych przez nas filmów, zapraszamy Was na niezobowiązującą prezentację. Podczas spotkania staramy się poznać Wasze oczekiwania dotyczące Waszego filmu ślubnego, przedstawimy Wam szczegółowe opcje i pokażemy więcej zrealizowanych nagrań. Jednocześnie pragniemy poinformować, że działamy na terenie całego woj. zachodniopomorskiego, jesteśmy również otwarci na zlecenia z innych regionów kraju, jak i z zagranicy.